SPRINT

2003 WCh Gainesville, USA

K1 men 200 m sprint
1 Rauhe Ronald GER 35.789
2 Fehervari Vince AUS 36.411
3 Ryakhov Anton UZB 36.417
4 Gonzales Jovino Comesana ESP 36.449
5 Zur Rami USA 36.463
6 Mendelski Tomasz POL 36.695
7 Demarchi Fabio BRA 36.833
8 Chorvath Martin SVK 36.927
9 Petrukanecas Romas LTU 36.996
K1 women 200 m sprint
1 Brunet Caroline CAN 41.344
2 Portela Rivas Teresa ESP 41.600
3 Paksy Timea HUN 42.298
4 Train Rachel GBR 42.578
5 Kuczkowska Dorota POL 42.904
6 Rikala Anne FIN 43.143
7 Erbanova Marcela SVK 43.293
8 Oates-Wilding Shelley AUS 43.817
9 Roos Femke NED 43.837
K1 men 500 m sprint
1 Baggaley Nathan AUS 1:37.541
2 Perez Rial Carlos ESP 1:37.961
3 Altepost Lutz GER 1:38.077
4 Zur Rami USA 1:38.727
5 Duonela Alvydas LTU 1:38.745
6 van Koeverden Adam CAN 1:38.818
7 Vereckei Akos HUN 1:38.987
8 Gustafsson Anders SWE 1:39.526
9 Kolganov Michael ISR 1:40.056
K1 women 500 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 1:48.996
2 Brunet Caroline CAN 1:49.778
3 Konieczna Aneta POL 1:49.785
4 Nortje Ruth USA 1:52.728
5 Idem Josefa ITA 1:52.752
6 Linbei Xu CHN 1:53.096
7 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 1:53.379
8 Santy Petra BEL 1:54.814
9 Poryvaeva Galina RUS 1:54.937
K1 men 1.000 m sprint
1 Fouhy Ben NZL 3:28.852
2 van Koeverden Adam CAN 3:29.720
3 Baggaley Nathan AUS 3:29.909
4 Larsen Eirik Veraas NOR 3:30.615
5 Brabants Tim GBR 3:31.376
6 Seroczynski Adam POL 3:31.726
7 Correa Javier ARG 3:32.268
8 Yellin Roei ISR 3:32.590
9 Schafer Jan GER 3:33.958
K1 women 1.000 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 4:00.955
2 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 4:02.122
3 Karmi Lior ISR 4:03.104
4 Urbanczyk Elzbieta POL 4:06.141
5 Davey Patricia GBR 4:07.795
6 Inha Laura FIN 4:10.132
7 Pocock Katie NZL 4:10.152
8 Ricciotti Anna ITA 4:11.586
9 Colin Kathy USA 4:14.567
K2 men 200 m sprint
1 Duonela Alvydas LTU 32.972
Balciunas Egidijus LTU 32.972
2 Twardowski Marek POL 33.154
Wysocki Adam POL 33.154
3 Rauhe Ronald GER 33.385
WIESKOETTER Tim GER 33.385
4 Reza Ricardo MEX 33.459
Cortina Manuel MEX 33.459
5 Chevtchouk Stepan RUS 33.656
Khovanskiy Sergei RUS 33.656
6 Wolski Bartosz USA 33.781
Perez Angel USA 33.781
7 Torlopov Dmitri KAZ 34.112
Kaltenberger Dmitri KAZ 34.112
8 Kadler Viktor HUN 34.289
Bee Istvan HUN 34.289
9 Baggaley Nathan AUS 34.377
Fehervari Vince AUS 34.377
K2 women 200 m sprint
1 Paksy Timea HUN 38.292
Patyi Melinda HUN 38.292
2 Portela Rivas Teresa ESP 38.521
Manchon Beatriz ESP 38.521
3 Konieczna Aneta POL 38.528
Sokolowska-Kulesza Beata POL 38.528
4 Pindzeva Bonka BUL 39.110
Dacheva Delyana BUL 39.110
5 Tissina Elena RUS 39.526
Petrova Nadezda RUS 39.526
6 Vulpes Florica ROU 40.291
Rusanescu Lidia ROU 40.291
7 Furneaux Karen CAN 40.328
Hopkins Sara CAN 40.328
8 Kohlova Martina SVK 40.887
Orsulova Jana SVK 40.887
9 Honkanen Jenni FIN 41.209
Sjoberg Filippa FIN 41.209
K2 men 500 m sprint
1 Rauhe Ronald GER 1:27.974
WIESKOETTER Tim GER 1:27.974
2 Piatrushenka Raman BLR 1:28.954
Makhneu Vadzim BLR 1:28.954
3 Duonela Alvydas LTU 1:29.205
Balciunas Egidijus LTU 1:29.205
4 Twardowski Marek POL 1:29.291
Wysocki Adam POL 1:29.291
5 Oscarsson Markus SWE 1:29.723
Nillson Henrik SWE 1:29.723
6 Nielson Lasse DEN 1:30.041
Kongsgaard Mads DEN 1:30.041
7 Kammerer Zoltan HUN 1:30.056
Vereb Krisztian HUN 1:30.056
8 Zarubin Roman RUS 1:30.696
Turchenkov Denis RUS 1:30.696
9 Wolski Bartosz USA 1:31.762
Perez Angel USA 1:31.762
K2 women 500 m sprint
1 Szabo Szilvia HUN 1:39.984
Bota Kinga HUN 1:39.984
2 Pindzeva Bonka BUL 1:40.937
Dacheva Delyana BUL 1:40.937
3 Sokolowska-Kulesza Beata POL 1:41.577
Skowron Joanna POL 1:41.577
4 Manchon Beatriz ESP 1:41.613
Portela Rivas Teresa ESP 1:41.613
5 Vulpes Florica ROU 1:42.841
Rusanescu Lidia ROU 1:42.841
6 Xiujing Sun CHN 1:43.074
Hongyan Zhong CHN 1:43.074
7 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 1:43.344
Mucke Manuela GER 1:43.344
8 Colin Kathy USA 1:44.388
Nortje Ruth USA 1:44.388
9 Furneaux Karen CAN 1:44.985
Hopkins Sara CAN 1:44.985
K2 men 1.000 m sprint
1 Oscarsson Markus SWE 3:14.157
Nillson Henrik SWE 3:14.157
2 Maesen Bob BEL 3:14.690
D'Haene Wouter BEL 3:14.690
3 Huth Tim GER 3:15.142
Herszel Marco GER 3:15.142
4 Ferguson Steven NZL 3:15.208
Fouhy Ben NZL 3:15.208
5 Rossi Antonio ITA 3:15.375
Bonomi Beniamino ITA 3:15.375
6 Larsen Eirik Veraas NOR 3:16.057
Fjeldheim Nils Olav NOR 3:16.057
7 Nielson Lasse DEN 3:16.150
Kongsgaard Mads DEN 3:16.150
8 Kniazev Andrei RUS 3:17.015
Bazarov Alexander RUS 3:17.015
9 Bartfai Krisztian HUN 3:17.417
Bauer Marton HUN 3:17.417
K2 women 1.000 m sprint
1 Paksy Timea HUN 3:41.540
Benedek Dalma HUN 3:41.540
2 Mucke Manuela GER 3:41.636
Opgen-Rhein Nadine GER 3:41.636
3 Brunet Caroline CAN 3:43.752
Barre Mylanie CAN 3:43.752
4 Kuczkowska Dorota POL 3:44.706
Pyzalska Iwona POL 3:44.706
5 Puchkova Hanna BLR 3:45.009
Bets Alena BLR 3:45.009
6 Pindzeva Bonka BUL 3:46.383
Dacheva Delyana BUL 3:46.383
7 Vulpes Florica ROU 3:46.396
Rusanescu Lidia ROU 3:46.396
8 Gafni Adi ISR 3:47.594
Peissakhovich Larissa ISR 3:47.594
9 Jiajing Wu CHN 3:52.178
Jinmei Zhang CHN 3:52.178
K4 men 200 m sprint
1 Slivinskiy Oleksiy UKR 31.136
Luchnik Mikhail UKR 31.136
Zaichenkov Mykola UKR 31.136
Borzukov Andrei UKR 31.136
2 Curuzan Vasile ROU 31.168
Baban Marian ROU 31.168
Ceausu Alexandru ROU 31.168
Serban Romica ROU 31.168
3 Munoz Arestoy Manuel ESP 31.260
Acuna Iglesias Jaime ESP 31.260
Gonzales Comesana Aique ESP 31.260
Aizpurua Oier Aranzadi ESP 31.260
4 Ivannik Alexander RUS 31.288
Turchenkov Denis RUS 31.288
Gorobii Oleg RUS 31.288
Zarubin Roman RUS 31.288
5 Kadler Viktor HUN 31.343
Bee Istvan HUN 31.343
Babella Balazs HUN 31.343
Molnar Peter HUN 31.343
6 Nikalayenko Dmitri BLR 31.365
Abalmasau Aliaksei BLR 31.365
Piatrushenka Raman BLR 31.365
Makhneu Vadzim BLR 31.365
7 Schafer Jan GER 31.936
Huth Tim GER 31.936
Herszel Marco GER 31.936
Goldschmidt Bjorn GER 31.936
8 Kuzel Rastislav SVK 32.093
Belovic Ladislav SVK 32.093
Chorvath Martin SVK 32.093
Liptak Juraj SVK 32.093
9 Stalmanis Rolands LAT 32.125
Upitis Martins LAT 32.125
Zalupe Kristaps LAT 32.125
Lazedenieks Arnis LAT 32.125
K4 women 200 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 35.665
Szabo Szilvia HUN 35.665
Viski Erzsebet HUN 35.665
Bota Kinga HUN 35.665
2 Garcia Maria Isabel ESP 35.939
Manchon Beatriz ESP 35.939
Smidakova Jana ESP 35.939
Portela Rivas Teresa ESP 35.939
3 Sadalska Karolina POL 36.118
Konieczna Aneta POL 36.118
Sokolowska-Kulesza Beata POL 36.118
Skowron Joanna POL 36.118
4 Furneaux Karen CAN 36.612
Hopkins Sara CAN 36.612
Jain Kamini CAN 36.612
Lightbound Carrie CAN 36.612
5 Cherevatova Olena UKR 36.914
Semikina Tatiana UKR 36.914
Ralcheva Maria UKR 36.914
Osypenko Inna UKR 36.914
6 Nollen Maike GER 36.957
Hormann Judith GER 36.957
Leonhardt Carolin GER 36.957
Opgen-Rhein Nadine GER 36.957
7 Petcu Georgeta Valentina ROU 37.507
Rusanescu Lavinia ROU 37.507
Rusanescu Lidia ROU 37.507
Vulpes Florica ROU 37.507
8 Borzova Yulia UZB 37.641
Moskaleva Antonina UZB 37.641
Levina Tatiana UZB 37.641
Pishulina Nadezda UZB 37.641
9 Puchkova Hanna BLR 38.077
Bets Alena BLR 38.077
Vakula Sviatlana BLR 38.077
Bandarenka Natalia BLR 38.077
K4 men 500 m sprint
1 Riszdorfer Richard SVK 1:20.409
Riszdorfer Michal SVK 1:20.409
Vlcek Erik SVK 1:20.409
Baca Juraj SVK 1:20.409
2 Curuzan Vasile ROU 1:21.353
Baban Marian ROU 1:21.353
Ceausu Alexandru ROU 1:21.353
Serban Romica ROU 1:21.353
3 Ivannik Alexander RUS 1:21.408
Tischenko Anatoli RUS 1:21.408
Gorobii Oleg RUS 1:21.408
Grushikhin Vladimir RUS 1:21.408
4 Gyokos Lajos HUN 1:21.796
Bee Istvan HUN 1:21.796
Kokeny Roland HUN 1:21.796
Horvath Gabor HUN 1:21.796
5 Stalmanis Rolands LAT 1:22.663
Upitis Martins LAT 1:22.663
Zalupe Kristaps LAT 1:22.663
Lazedenieks Arnis LAT 1:22.663
6 Ihle Andreas GER 1:22.692
Zabel Mark GER 1:22.692
Bach Bjorn GER 1:22.692
Ulm Stefan GER 1:22.692
7 Shurkovski Aliaksei BLR 1:23.093
Abalmasau Aliaksei BLR 1:23.093
Piatrushenka Raman BLR 1:23.093
Makhneu Vadzim BLR 1:23.093
8 Collins Daniel AUS 1:23.662
Dean Justin AUS 1:23.662
Scott Peter AUS 1:23.662
Rhodes David AUS 1:23.662
9 Sauve Dominic CAN 1:25.695
Pothier Jean Christophe CAN 1:25.695
Cuthbert Ryan CAN 1:25.695
RUSU Jason CAN 1:25.695
K4 women 500 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 1:31.632
Szabo Szilvia HUN 1:31.632
Viski Erzsebet HUN 1:31.632
Bota Kinga HUN 1:31.632
2 Sadalska Karolina POL 1:33.573
Czajczynska Malgorzata POL 1:33.573
Bialkowska Aneta POL 1:33.573
Skowron Joanna POL 1:33.573
3 Garcia Maria Isabel ESP 1:33.742
Manchon Beatriz ESP 1:33.742
Smidakova Jana ESP 1:33.742
Portela Rivas Teresa ESP 1:33.742
4 Xiujing Sun CHN 1:33.984
Hongyan Zhong CHN 1:33.984
Jing He CHN 1:33.984
Ting Li CHN 1:33.984
5 Nollen Maike GER 1:34.559
Hormann Judith GER 1:34.559
Leonhardt Carolin GER 1:34.559
Opgen-Rhein Nadine GER 1:34.559
6 Furneaux Karen CAN 1:34.654
Hopkins Sara CAN 1:34.654
Jain Kamini CAN 1:34.654
Lightbound Carrie CAN 1:34.654
7 Cherevatova Olena UKR 1:34.863
Semikina Tatiana UKR 1:34.863
Ralcheva Maria UKR 1:34.863
Osypenko Inna UKR 1:34.863
8 Vulpes Florica ROU 1:36.063
Petcu Georgeta Valentina ROU 1:36.063
Rusanescu Lidia ROU 1:36.063
Rusanescu Lavinia ROU 1:36.063
9 Puchkova Hanna BLR 1:36.455
Bets Alena BLR 1:36.455
Vakula Sviatlana BLR 1:36.455
Bandarenka Natalia BLR 1:36.455
K4 men 1.000 m sprint
1 Riszdorfer Richard SVK 2:55.291
Riszdorfer Michal SVK 2:55.291
Vlcek Erik SVK 2:55.291
Baca Juraj SVK 2:55.291
2 Kammerer Zoltan HUN 2:56.795
Vereckei Akos HUN 2:56.795
Kokeny Roland HUN 2:56.795
Vereb Krisztian HUN 2:56.795
3 Ihle Andreas GER 2:57.048
Zabel Mark GER 2:57.048
Bach Bjorn GER 2:57.048
Ulm Stefan GER 2:57.048
4 Kazanov Milko BUL 2:57.680
Hristov Ivan BUL 2:57.680
Merkov Petar BUL 2:57.680
Yordanov Yordan BUL 2:57.680
5 Mendelski Tomasz POL 2:57.821
Bialkowski Dariusz POL 2:57.821
Glazewski Rafal POL 2:57.821
Baumann Pawel POL 2:57.821
6 Shurkovski Aliaksei BLR 2:57.864
Abalmasau Aliaksei BLR 2:57.864
Piatrushenka Raman BLR 2:57.864
Makhneu Vadzim BLR 2:57.864
7 Munoz Manuel Arestoy ESP 2:58.220
Iglesias Jaime Acuna ESP 2:58.220
Gonzales Comesana Aique ESP 2:58.220
Aizpurua Oier Aranzadi ESP 2:58.220
8 Andrlik Jan CZE 2:58.355
Soucek Jan CZE 2:58.355
Polivka Jiri CZE 2:58.355
Odvarko Michael CZE 2:58.355
9 Gjersoe Andreas NOR 2:58.871
Naess Mattis NOR 2:58.871
Wefald Alexander NOR 2:58.871
FEVANG Per Martin NOR 2:58.871
K4 women 1.000 m sprint
1 Rasztotzsky Eszter HUN 3:13.296
Dekany Kinga HUN 3:13.296
Fazekas Krisztina HUN 3:13.296
Janic Natasa HUN 3:13.296
2 Cherevatova Olena UKR 3:16.389
Semikina Tatiana UKR 3:16.389
Ralcheva Maria UKR 3:16.389
Osypenko Inna UKR 3:16.389
3 Harvey Paula AUS 3:16.870
Meek Chantal AUS 3:16.870
Rankin Amanda AUS 3:16.870
Kieseler Katrin AUS 3:16.870
4 Yaping Xu CHN 3:17.731
Yi Gao CHN 3:17.731
Jiajing Wu CHN 3:17.731
Jinmei Zhang CHN 3:17.731
5 Sadalska Karolina POL 3:19.390
Czajczynska Malgorzata POL 3:19.390
Bialkowska Aneta POL 3:19.390
Studzinska Aleksandra POL 3:19.390
6 Petcu Georgeta Valentina ROU 3:21.194
Rusanescu Lidia ROU 3:21.194
Beres Rita Otilia ROU 3:21.194
Ciurescu Alina ROU 3:21.194
7 Poryvaeva Galina RUS 3:22.012
Salakhova Juliana RUS 3:22.012
Yatsu Marina RUS 3:22.012
Kiashtchenko Svetlana RUS 3:22.012
C1 men 200 m sprint
1 Opalev Maxim RUS 40.896
2 Doktor Martin CZE 40.929
3 Dittmer Andreas GER 40.962
4 Cal David Figueroa ESP 41.189
5 Sablin Dmitro UKR 41.259
6 Guanliang Meng CHN 41.287
7 Marinov Martin AUS 41.501
8 Jezierski Andrzej POL 41.697
9 Grassl Anton SVK 42.585
C1 men 500 m sprint
1 Dittmer Andreas GER 1:47.277
2 Opalev Maxim RUS 1:47.488
3 Doktor Martin CZE 1:48.030
4 Cal David Figueroa ESP 1:48.389
5 Guanliang Meng CHN 1:48.778
6 Zhukouski Aliaksandr BLR 1:50.043
7 Marinov Martin AUS 1:50.563
8 Mironcic Florin ROU 1:50.695
9 Kolonics Gyorgy HUN 1:51.855
C1 men 1.000 m sprint
1 Dittmer Andreas GER 3:52.482
2 Cal David Figueroa ESP 3:53.406
3 Opalev Maxim RUS 3:55.299
4 Doktor Martin CZE 3:55.605
5 Giles Stephen CAN 3:56.294
6 Atanasov Stanimir BUL 3:58.087
7 Wenjun Yang CHN 3:58.632
8 Zhukouski Aliaksandr BLR 3:59.504
9 Furdok Gabor HUN 4:03.933
C2 men 200 m sprint
1 Baraszkiewicz Pawel POL 37.972
Jedraszko Daniel POL 37.972
2 Fuksa Petr CZE 38.012
Netusil Petr CZE 38.012
3 Klimniuk Sergiy UKR 38.230
Sablin Dmitro UKR 38.230
4 Wenjun Yang CHN 38.418
Bing Wang CHN 38.418
5 Rojas Ibrahim CUB 38.419
Balceiro Frank CUB 38.419
6 Ostrcil Marian SVK 39.093
Biksadsky Daniel SVK 39.093
7 Malomsoki Sandor HUN 39.154
Vasali Laszlo HUN 39.154
8 Dalton Richard CAN 39.179
Joukovski Dmitri CAN 39.179
9 Ignatov Eugeni RUS 39.871
Ignatov Eugeni RUS 39.871
C2 men 500 m sprint
1 Baraszkiewicz Pawel POL 1:39.194
Jedraszko Daniel POL 1:39.194
2 Ulegin Sergei RUS 1:39.845
Kostoglod Alexander RUS 1:39.845
3 Simioncencu Silviu ROU 1:40.824
Popescu Florin ROU 1:40.824
4 Rojas Ibrahim CUB 1:41.136
Balceiro Frank CUB 1:41.136
5 Kozmann Gyorgy HUN 1:41.248
Kolonics Gyorgy HUN 1:41.248
6 Buday Attila CAN 1:41.819
Buday Jr. Tamas CAN 1:41.819
7 Bea Jose Alfredo ESP 1:42.063
Mascato Garcia David ESP 1:42.063
8 Lavigne Yannick FRA 1:43.413
Lenoir Jose FRA 1:43.413
9 Klimniuk Sergiy UKR 1:44.392
Sablin Dmitro UKR 1:44.392
C2 men 1.000 m sprint
1 Simioncencu Silviu ROU 3:34.932
Popescu Florin ROU 3:34.932
2 Kovalev Alexander RUS 3:35.325
Kostoglod Alexander RUS 3:35.325
3 Kozmann Gyorgy HUN 3:35.428
Kolonics Gyorgy HUN 3:35.428
4 Sliwinski Michal POL 3:36.306
Woszczynski Lukasz POL 3:36.306
5 Rojas Ibrahim CUB 3:36.562
Balceiro Frank CUB 3:36.562
6 Bea Jose Alfredo ESP 3:36.692
Mascato Garcia David ESP 3:36.692
7 Utess Stefan GER 3:40.308
Luck Thomas GER 3:40.308
8 Scarola Michael CAN 3:43.468
Dalton Richard CAN 3:43.468
9 Pales Peter SVK 3:44.390
Kubica Jan SVK 3:44.390
C4 men 200 m sprint
1 Ulegin Sergei RUS 34.489
Kostoglod Alexander RUS 34.489
Kruglyakov Roman RUS 34.489
Opalev Maxim RUS 34.489
2 Malomsoki Sandor HUN 34.737
Vasali Laszlo HUN 34.737
Kozmann Gyorgy HUN 34.737
Kolonics Gyorgy HUN 34.737
3 Fuksa Petr CZE 35.105
Netusil Petr CZE 35.105
Brecka Jan CZE 35.105
Kozisek Karel CZE 35.105
4 Simioncencu Silviu ROU 35.610
Pricop Mitica ROU 35.610
Popescu Florin ROU 35.610
Condrat Petre ROU 35.610
5 Ginter Adam POL 35.742
Jedraszko Daniel POL 35.742
Baraszkiewicz Pawel POL 35.742
Jezierski Andrzej POL 35.742
6 Klimniuk Sergiy UKR 37.371
Sablin Dmitro UKR 37.371
Bundz Roman UKR 37.371
Artanov Vyacheslav UKR 37.371
7 RamIRLz Guillermo MEX 38.430
RamIRLz Ricardo MEX 38.430
Leon Emilio MEX 38.430
Capultitla Francisco MEX 38.430
C4 men 500 m sprint
1 Ulegin Sergei RUS 1:31.287
Kostoglod Alexander RUS 1:31.287
Kruglyakov Roman RUS 1:31.287
Opalev Maxim RUS 1:31.287
2 Simioncencu Silviu ROU 1:32.022
Popescu Florin ROU 1:32.022
Pricop Mitica ROU 1:32.022
Condrat Petre ROU 1:32.022
3 Ginter Adam POL 1:32.185
Woszczynski Lukasz POL 1:32.185
Grzybowski Marcin POL 1:32.185
Sliwinski Michal POL 1:32.185
4 Huttner Csaba HUN 1:33.506
Furdok Gabor HUN 1:33.506
Pulai Imre HUN 1:33.506
Novak Ferenc HUN 1:33.506
5 Jeffery Kyle CAN 1:34.161
Boilard Maxime CAN 1:34.161
Joukovski Dmitri CAN 1:34.161
Buday Jr. Tamas CAN 1:34.161
6 RamIRLz Guillermo MEX 1:42.450
RamIRLz Ricardo MEX 1:42.450
Leon Emilio MEX 1:42.450
Capultitla Francisco MEX 1:42.450
C4 men 1.000 m sprint
1 Huttner Csaba HUN 3:22.090
Joob Marton HUN 3:22.090
Pulai Imre HUN 3:22.090
Novak Ferenc HUN 3:22.090
2 Buday Attila CAN 3:22.332
Buday Jr. Tamas CAN 3:22.332
Boilard Maxime CAN 3:22.332
Joukovski Dmitri CAN 3:22.332
3 Jezierski Andrzej POL 3:22.446
Rynkiewicz Roman POL 3:22.446
Ginter Adam POL 3:22.446
Tyszynski Wojciech POL 3:22.446
4 Ciur Petru Claudiu ROU 3:24.470
Cuculici Andrei ROU 3:24.470
Mironcic Florin ROU 3:24.470
Condrat Petre ROU 3:24.470
5 Ignatov Eugeni RUS 3:33.043
Shevtsov Sergei RUS 3:33.043
Kruglyakov Roman RUS 3:33.043
Kabanov Andrei RUS 3:33.043
6 RamIRLz Guillermo MEX 3:39.029
RamIRLz Ricardo MEX 3:39.029
Leon Emilio MEX 3:39.029
Capultitla Francisco MEX 3:39.029