SPRINT

2003 WCh Gainesville, USA

K1 men 200 m sprint
1 Rauhe Ronald GER 35.79
2 Fehervari Vince AUS 36.41
3 Ryakhov Anton UZB 36.42
4 Gonzales Jovino Comesana ESP 36.45
5 Zur Rami USA 36.46
6 Mendelski Tomasz POL 36.7
7 Demarchi Fabio BRA 36.83
8 Chorvath Martin SVK 36.93
9 Petrukanecas Romas LTU 37
K1 women 200 m sprint
1 Brunet Caroline CAN 41.34
2 Portela Rivas Teresa ESP 41.6
3 Paksy Timea HUN 42.3
4 Train Rachel GBR 42.58
5 Kuczkowska Dorota POL 42.9
6 Rikala Anne FIN 43.14
7 Erbanova Marcela SVK 43.29
8 Oates-Wilding Shelley AUS 43.82
9 Roos Femke NED 43.84
K1 men 500 m sprint
1 Baggaley Nathan AUS 01:37.54
2 Perez Rial Carlos ESP 01:37.96
3 Altepost Lutz GER 01:38.08
4 Zur Rami USA 01:38.73
5 Duonela Alvydas LTU 01:38.75
6 van Koeverden Adam CAN 01:38.82
7 Vereckei Akos HUN 01:38.99
8 Gustafsson Anders SWE 01:39.53
9 Kolganov Michael ISR 01:40.06
K1 women 500 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 01:49.00
2 Brunet Caroline CAN 01:49.78
3 Konieczna Aneta POL 01:49.79
4 Nortje Ruth USA 01:52.73
5 Idem Josefa ITA 01:52.75
6 Linbei Xu CHN 01:53.10
7 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 01:53.38
8 Santy Petra BEL 01:54.81
9 Poryvaeva Galina RUS 01:54.94
K1 men 1.000 m sprint
1 Fouhy Ben NZL 03:28.85
2 van Koeverden Adam CAN 03:29.72
3 Baggaley Nathan AUS 03:29.91
4 Larsen Eirik Veraas NOR 03:30.62
5 Brabants Tim GBR 03:31.38
6 Seroczynski Adam POL 03:31.73
7 Correa Javier ARG 03:32.27
8 Yellin Roei ISR 03:32.59
9 Schafer Jan GER 03:33.96
K1 women 1.000 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 04:00.96
2 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 04:02.12
3 Karmi Lior ISR 04:03.10
4 Urbanczyk Elzbieta POL 04:06.14
5 Davey Patricia GBR 04:07.80
6 Inha Laura FIN 04:10.13
7 Pocock Katie NZL 04:10.15
8 Ricciotti Anna ITA 04:11.59
9 Colin Kathy USA 04:14.57
K2 men 200 m sprint
1 Duonela Alvydas LTU 32.97
Balciunas Egidijus LTU 32.97
2 Twardowski Marek POL 33.15
Wysocki Adam POL 33.15
3 Rauhe Ronald GER 33.39
WIESKOETTER Tim GER 33.39
4 Reza Ricardo MEX 33.46
Cortina Manuel MEX 33.46
5 Chevtchouk Stepan RUS 33.66
Khovanskiy Sergei RUS 33.66
6 Wolski Bartosz USA 33.78
Perez Angel USA 33.78
7 Torlopov Dmitri KAZ 34.11
Kaltenberger Dmitri KAZ 34.11
8 Kadler Viktor HUN 34.29
Bee Istvan HUN 34.29
9 Baggaley Nathan AUS 34.38
Fehervari Vince AUS 34.38
K2 women 200 m sprint
1 Paksy Timea HUN 38.29
Patyi Melinda HUN 38.29
2 Portela Rivas Teresa ESP 38.52
Manchon Beatriz ESP 38.52
3 Konieczna Aneta POL 38.53
Sokolowska-Kulesza Beata POL 38.53
4 Pindzeva Bonka BUL 39.11
Dacheva Delyana BUL 39.11
5 Tissina Elena RUS 39.53
Petrova Nadezda RUS 39.53
6 Vulpes Florica ROU 40.29
Rusanescu Lidia ROU 40.29
7 Furneaux Karen CAN 40.33
Hopkins Sara CAN 40.33
8 Kohlova Martina SVK 40.89
Orsulova Jana SVK 40.89
9 Honkanen Jenni FIN 41.21
Sjoberg Filippa FIN 41.21
K2 men 500 m sprint
1 Rauhe Ronald GER 01:27.97
WIESKOETTER Tim GER 01:27.97
2 Piatrushenka Raman BLR 01:28.95
Makhneu Vadzim BLR 01:28.95
3 Duonela Alvydas LTU 01:29.21
Balciunas Egidijus LTU 01:29.21
4 Twardowski Marek POL 01:29.29
Wysocki Adam POL 01:29.29
5 Oscarsson Markus SWE 01:29.72
Nillson Henrik SWE 01:29.72
6 Nielson Lasse DEN 01:30.04
Kongsgaard Mads DEN 01:30.04
7 Kammerer Zoltan HUN 01:30.06
Vereb Krisztian HUN 01:30.06
8 Zarubin Roman RUS 01:30.70
Turchenkov Denis RUS 01:30.70
9 Wolski Bartosz USA 01:31.76
Perez Angel USA 01:31.76
K2 women 500 m sprint
1 Szabo Szilvia HUN 01:39.98
Bota Kinga HUN 01:39.98
2 Pindzeva Bonka BUL 01:40.94
Dacheva Delyana BUL 01:40.94
3 Sokolowska-Kulesza Beata POL 01:41.58
Skowron Joanna POL 01:41.58
4 Manchon Beatriz ESP 01:41.61
Portela Rivas Teresa ESP 01:41.61
5 Vulpes Florica ROU 01:42.84
Rusanescu Lidia ROU 01:42.84
6 Xiujing Sun CHN 01:43.07
Hongyan Zhong CHN 01:43.07
7 WAGNER AUGUSTIN Katrin GER 01:43.34
Mucke Manuela GER 01:43.34
8 Colin Kathy USA 01:44.39
Nortje Ruth USA 01:44.39
9 Furneaux Karen CAN 01:44.99
Hopkins Sara CAN 01:44.99
K2 men 1.000 m sprint
1 Oscarsson Markus SWE 03:14.16
Nillson Henrik SWE 03:14.16
2 Maesen Bob BEL 03:14.69
D'Haene Wouter BEL 03:14.69
3 Huth Tim GER 03:15.14
Herszel Marco GER 03:15.14
4 Ferguson Steven NZL 03:15.21
Fouhy Ben NZL 03:15.21
5 Rossi Antonio ITA 03:15.38
Bonomi Beniamino ITA 03:15.38
6 Larsen Eirik Veraas NOR 03:16.06
Fjeldheim Nils Olav NOR 03:16.06
7 Nielson Lasse DEN 03:16.15
Kongsgaard Mads DEN 03:16.15
8 Kniazev Andrei RUS 03:17.02
Bazarov Alexander RUS 03:17.02
9 Bartfai Krisztian HUN 03:17.42
Bauer Marton HUN 03:17.42
K2 women 1.000 m sprint
1 Paksy Timea HUN 03:41.54
Benedek Dalma HUN 03:41.54
2 Mucke Manuela GER 03:41.64
Opgen-Rhein Nadine GER 03:41.64
3 Brunet Caroline CAN 03:43.75
Barre Mylanie CAN 03:43.75
4 Kuczkowska Dorota POL 03:44.71
Pyzalska Iwona POL 03:44.71
5 Puchkova Hanna BLR 03:45.01
Bets Alena BLR 03:45.01
6 Pindzeva Bonka BUL 03:46.38
Dacheva Delyana BUL 03:46.38
7 Vulpes Florica ROU 03:46.40
Rusanescu Lidia ROU 03:46.40
8 Gafni Adi ISR 03:47.59
Peissakhovich Larissa ISR 03:47.59
9 Jiajing Wu CHN 03:52.18
Jinmei Zhang CHN 03:52.18
K4 men 200 m sprint
1 Slivinskiy Oleksiy UKR 31.14
Luchnik Mikhail UKR 31.14
Zaichenkov Mykola UKR 31.14
Borzukov Andrei UKR 31.14
2 Curuzan Vasile ROU 31.17
Baban Marian ROU 31.17
Ceausu Alexandru ROU 31.17
Serban Romica ROU 31.17
3 Munoz Arestoy Manuel ESP 31.26
Acuna Iglesias Jaime ESP 31.26
Gonzales Comesana Aique ESP 31.26
Aizpurua Oier Aranzadi ESP 31.26
4 Ivannik Alexander RUS 31.29
Turchenkov Denis RUS 31.29
Gorobii Oleg RUS 31.29
Zarubin Roman RUS 31.29
5 Kadler Viktor HUN 31.34
Bee Istvan HUN 31.34
Babella Balazs HUN 31.34
Molnar Peter HUN 31.34
6 Nikalayenko Dmitri BLR 31.37
Abalmasau Aliaksei BLR 31.37
Piatrushenka Raman BLR 31.37
Makhneu Vadzim BLR 31.37
7 Schafer Jan GER 31.94
Huth Tim GER 31.94
Herszel Marco GER 31.94
Goldschmidt Bjorn GER 31.94
8 Kuzel Rastislav SVK 32.09
Belovic Ladislav SVK 32.09
Chorvath Martin SVK 32.09
Liptak Juraj SVK 32.09
9 Stalmanis Rolands LAT 32.13
Upitis Martins LAT 32.13
Zalupe Kristaps LAT 32.13
Lazedenieks Arnis LAT 32.13
K4 women 200 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 35.67
Szabo Szilvia HUN 35.67
Viski Erzsebet HUN 35.67
Bota Kinga HUN 35.67
2 Garcia Maria Isabel ESP 35.94
Manchon Beatriz ESP 35.94
Smidakova Jana ESP 35.94
Portela Rivas Teresa ESP 35.94
3 Sadalska Karolina POL 36.12
Konieczna Aneta POL 36.12
Sokolowska-Kulesza Beata POL 36.12
Skowron Joanna POL 36.12
4 Furneaux Karen CAN 36.61
Hopkins Sara CAN 36.61
Jain Kamini CAN 36.61
Lightbound Carrie CAN 36.61
5 Cherevatova Olena UKR 36.91
Semikina Tatiana UKR 36.91
Ralcheva Maria UKR 36.91
Osypenko Inna UKR 36.91
6 Nollen Maike GER 36.96
Hormann Judith GER 36.96
Leonhardt Carolin GER 36.96
Opgen-Rhein Nadine GER 36.96
7 Petcu Georgeta Valentina ROU 37.51
Rusanescu Lavinia ROU 37.51
Rusanescu Lidia ROU 37.51
Vulpes Florica ROU 37.51
8 Borzova Yulia UZB 37.64
Moskaleva Antonina UZB 37.64
Levina Tatiana UZB 37.64
Pishulina Nadezda UZB 37.64
9 Puchkova Hanna BLR 38.08
Bets Alena BLR 38.08
Vakula Sviatlana BLR 38.08
Bandarenka Natalia BLR 38.08
K4 men 500 m sprint
1 Riszdorfer Richard SVK 01:20.41
Riszdorfer Michal SVK 01:20.41
Vlcek Erik SVK 01:20.41
Baca Juraj SVK 01:20.41
2 Curuzan Vasile ROU 01:21.35
Baban Marian ROU 01:21.35
Ceausu Alexandru ROU 01:21.35
Serban Romica ROU 01:21.35
3 Ivannik Alexander RUS 01:21.41
Tischenko Anatoli RUS 01:21.41
Gorobii Oleg RUS 01:21.41
Grushikhin Vladimir RUS 01:21.41
4 Gyokos Lajos HUN 01:21.80
Bee Istvan HUN 01:21.80
Kokeny Roland HUN 01:21.80
Horvath Gabor HUN 01:21.80
5 Stalmanis Rolands LAT 01:22.66
Upitis Martins LAT 01:22.66
Zalupe Kristaps LAT 01:22.66
Lazedenieks Arnis LAT 01:22.66
6 Ihle Andreas GER 01:22.69
Zabel Mark GER 01:22.69
Bach Bjorn GER 01:22.69
Ulm Stefan GER 01:22.69
7 Shurkovski Aliaksei BLR 01:23.09
Abalmasau Aliaksei BLR 01:23.09
Piatrushenka Raman BLR 01:23.09
Makhneu Vadzim BLR 01:23.09
8 Collins Daniel AUS 01:23.66
Dean Justin AUS 01:23.66
Scott Peter AUS 01:23.66
Rhodes David AUS 01:23.66
9 Sauve Dominic CAN 01:25.70
Pothier Jean Christophe CAN 01:25.70
Cuthbert Ryan CAN 01:25.70
RUSU Jason CAN 01:25.70
K4 women 500 m sprint
1 Kovacs Katalin HUN 01:31.63
Szabo Szilvia HUN 01:31.63
Viski Erzsebet HUN 01:31.63
Bota Kinga HUN 01:31.63
2 Sadalska Karolina POL 01:33.57
Czajczynska Malgorzata POL 01:33.57
Bialkowska Aneta POL 01:33.57
Skowron Joanna POL 01:33.57
3 Garcia Maria Isabel ESP 01:33.74
Manchon Beatriz ESP 01:33.74
Smidakova Jana ESP 01:33.74
Portela Rivas Teresa ESP 01:33.74
4 Xiujing Sun CHN 01:33.98
Hongyan Zhong CHN 01:33.98
Jing He CHN 01:33.98
Ting Li CHN 01:33.98
5 Nollen Maike GER 01:34.56
Hormann Judith GER 01:34.56
Leonhardt Carolin GER 01:34.56
Opgen-Rhein Nadine GER 01:34.56
6 Furneaux Karen CAN 01:34.65
Hopkins Sara CAN 01:34.65
Jain Kamini CAN 01:34.65
Lightbound Carrie CAN 01:34.65
7 Cherevatova Olena UKR 01:34.86
Semikina Tatiana UKR 01:34.86
Ralcheva Maria UKR 01:34.86
Osypenko Inna UKR 01:34.86
8 Vulpes Florica ROU 01:36.06
Petcu Georgeta Valentina ROU 01:36.06
Rusanescu Lidia ROU 01:36.06
Rusanescu Lavinia ROU 01:36.06
9 Puchkova Hanna BLR 01:36.46
Bets Alena BLR 01:36.46
Vakula Sviatlana BLR 01:36.46
Bandarenka Natalia BLR 01:36.46
K4 men 1.000 m sprint
1 Riszdorfer Richard SVK 02:55.29
Riszdorfer Michal SVK 02:55.29
Vlcek Erik SVK 02:55.29
Baca Juraj SVK 02:55.29
2 Kammerer Zoltan HUN 02:56.80
Vereckei Akos HUN 02:56.80
Kokeny Roland HUN 02:56.80
Vereb Krisztian HUN 02:56.80
3 Ihle Andreas GER 02:57.05
Zabel Mark GER 02:57.05
Bach Bjorn GER 02:57.05
Ulm Stefan GER 02:57.05
4 Kazanov Milko BUL 02:57.68
Hristov Ivan BUL 02:57.68
Merkov Petar BUL 02:57.68
Yordanov Yordan BUL 02:57.68
5 Mendelski Tomasz POL 02:57.82
Bialkowski Dariusz POL 02:57.82
Glazewski Rafal POL 02:57.82
Baumann Pawel POL 02:57.82
6 Shurkovski Aliaksei BLR 02:57.86
Abalmasau Aliaksei BLR 02:57.86
Piatrushenka Raman BLR 02:57.86
Makhneu Vadzim BLR 02:57.86
7 Munoz Manuel Arestoy ESP 02:58.22
Iglesias Jaime Acuna ESP 02:58.22
Gonzales Comesana Aique ESP 02:58.22
Aizpurua Oier Aranzadi ESP 02:58.22
8 Andrlik Jan CZE 02:58.36
Soucek Jan CZE 02:58.36
Polivka Jiri CZE 02:58.36
Odvarko Michael CZE 02:58.36
9 Gjersoe Andreas NOR 02:58.87
Naess Mattis NOR 02:58.87
Wefald Alexander NOR 02:58.87
FEVANG Per Martin NOR 02:58.87
K4 women 1.000 m sprint
1 Rasztotzsky Eszter HUN 03:13.30
Dekany Kinga HUN 03:13.30
Fazekas Krisztina HUN 03:13.30
Janic Natasa HUN 03:13.30
2 Cherevatova Olena UKR 03:16.39
Semikina Tatiana UKR 03:16.39
Ralcheva Maria UKR 03:16.39
Osypenko Inna UKR 03:16.39
3 Harvey Paula AUS 03:16.87
Meek Chantal AUS 03:16.87
Rankin Amanda AUS 03:16.87
Kieseler Katrin AUS 03:16.87
4 Yaping Xu CHN 03:17.73
Yi Gao CHN 03:17.73
Jiajing Wu CHN 03:17.73
Jinmei Zhang CHN 03:17.73
5 Sadalska Karolina POL 03:19.39
Czajczynska Malgorzata POL 03:19.39
Bialkowska Aneta POL 03:19.39
Studzinska Aleksandra POL 03:19.39
6 Petcu Georgeta Valentina ROU 03:21.19
Rusanescu Lidia ROU 03:21.19
Beres Rita Otilia ROU 03:21.19
Ciurescu Alina ROU 03:21.19
7 Poryvaeva Galina RUS 03:22.01
Salakhova Juliana RUS 03:22.01
Yatsu Marina RUS 03:22.01
Kiashtchenko Svetlana RUS 03:22.01
C1 men 200 m sprint
1 Opalev Maxim RUS 40.9
2 Doktor Martin CZE 40.93
3 Dittmer Andreas GER 40.96
4 Cal David Figueroa ESP 41.19
5 Sablin Dmitro UKR 41.26
6 Guanliang Meng CHN 41.29
7 Marinov Martin AUS 41.5
8 Jezierski Andrzej POL 41.7
9 Grassl Anton SVK 42.59
C1 men 500 m sprint
1 Dittmer Andreas GER 01:47.28
2 Opalev Maxim RUS 01:47.49
3 Doktor Martin CZE 01:48.03
4 Cal David Figueroa ESP 01:48.39
5 Guanliang Meng CHN 01:48.78
6 Zhukouski Aliaksandr BLR 01:50.04
7 Marinov Martin AUS 01:50.56
8 Mironcic Florin ROU 01:50.70
9 Kolonics Gyorgy HUN 01:51.86
C1 men 1.000 m sprint
1 Dittmer Andreas GER 03:52.48
2 Cal David Figueroa ESP 03:53.41
3 Opalev Maxim RUS 03:55.30
4 Doktor Martin CZE 03:55.61
5 Giles Stephen CAN 03:56.29
6 Atanasov Stanimir BUL 03:58.09
7 Wenjun Yang CHN 03:58.63
8 Zhukouski Aliaksandr BLR 03:59.50
9 Furdok Gabor HUN 04:03.93
C2 men 200 m sprint
1 Baraszkiewicz Pawel POL 37.97
Jedraszko Daniel POL 37.97
2 Fuksa Petr CZE 38.01
Netusil Petr CZE 38.01
3 Klimniuk Sergiy UKR 38.23
Sablin Dmitro UKR 38.23
4 Wenjun Yang CHN 38.42
Bing Wang CHN 38.42
5 Rojas Ibrahim CUB 38.42
Balceiro Frank CUB 38.42
6 Ostrcil Marian SVK 39.09
Biksadsky Daniel SVK 39.09
7 Malomsoki Sandor HUN 39.15
Vasali Laszlo HUN 39.15
8 Dalton Richard CAN 39.18
Joukovski Dmitri CAN 39.18
9 Ignatov Eugeni RUS 39.87
Ignatov Eugeni RUS 39.87
C2 men 500 m sprint
1 Baraszkiewicz Pawel POL 01:39.19
Jedraszko Daniel POL 01:39.19
2 Ulegin Sergei RUS 01:39.85
Kostoglod Alexander RUS 01:39.85
3 Simioncencu Silviu ROU 01:40.82
Popescu Florin ROU 01:40.82
4 Rojas Ibrahim CUB 01:41.14
Balceiro Frank CUB 01:41.14
5 Kozmann Gyorgy HUN 01:41.25
Kolonics Gyorgy HUN 01:41.25
6 Buday Attila CAN 01:41.82
Buday Jr. Tamas CAN 01:41.82
7 Bea Jose Alfredo ESP 01:42.06
Mascato Garcia David ESP 01:42.06
8 Lavigne Yannick FRA 01:43.41
Lenoir Jose FRA 01:43.41
9 Klimniuk Sergiy UKR 01:44.39
Sablin Dmitro UKR 01:44.39
C2 men 1.000 m sprint
1 Simioncencu Silviu ROU 03:34.93
Popescu Florin ROU 03:34.93
2 Kovalev Alexander RUS 03:35.33
Kostoglod Alexander RUS 03:35.33
3 Kozmann Gyorgy HUN 03:35.43
Kolonics Gyorgy HUN 03:35.43
4 Sliwinski Michal POL 03:36.31
Woszczynski Lukasz POL 03:36.31
5 Rojas Ibrahim CUB 03:36.56
Balceiro Frank CUB 03:36.56
6 Bea Jose Alfredo ESP 03:36.69
Mascato Garcia David ESP 03:36.69
7 Utess Stefan GER 03:40.31
Luck Thomas GER 03:40.31
8 Scarola Michael CAN 03:43.47
Dalton Richard CAN 03:43.47
9 Pales Peter SVK 03:44.39
Kubica Jan SVK 03:44.39
C4 men 200 m sprint
1 Ulegin Sergei RUS 34.49
Kostoglod Alexander RUS 34.49
Kruglyakov Roman RUS 34.49
Opalev Maxim RUS 34.49
2 Malomsoki Sandor HUN 34.74
Vasali Laszlo HUN 34.74
Kozmann Gyorgy HUN 34.74
Kolonics Gyorgy HUN 34.74
3 Fuksa Petr CZE 35.11
Netusil Petr CZE 35.11
Brecka Jan CZE 35.11
Kozisek Karel CZE 35.11
4 Simioncencu Silviu ROU 35.61
Pricop Mitica ROU 35.61
Popescu Florin ROU 35.61
Condrat Petre ROU 35.61
5 Ginter Adam POL 35.74
Jedraszko Daniel POL 35.74
Baraszkiewicz Pawel POL 35.74
Jezierski Andrzej POL 35.74
6 Klimniuk Sergiy UKR 37.37
Sablin Dmitro UKR 37.37
Bundz Roman UKR 37.37
Artanov Vyacheslav UKR 37.37
7 RamIRLz Guillermo MEX 38.43
RamIRLz Ricardo MEX 38.43
Leon Emilio MEX 38.43
Capultitla Francisco MEX 38.43
C4 men 500 m sprint
1 Ulegin Sergei RUS 01:31.29
Kostoglod Alexander RUS 01:31.29
Kruglyakov Roman RUS 01:31.29
Opalev Maxim RUS 01:31.29
2 Simioncencu Silviu ROU 01:32.02
Popescu Florin ROU 01:32.02
Pricop Mitica ROU 01:32.02
Condrat Petre ROU 01:32.02
3 Ginter Adam POL 01:32.19
Woszczynski Lukasz POL 01:32.19
Grzybowski Marcin POL 01:32.19
Sliwinski Michal POL 01:32.19
4 Huttner Csaba HUN 01:33.51
Furdok Gabor HUN 01:33.51
Pulai Imre HUN 01:33.51
Novak Ferenc HUN 01:33.51
5 Jeffery Kyle CAN 01:34.16
Boilard Maxime CAN 01:34.16
Joukovski Dmitri CAN 01:34.16
Buday Jr. Tamas CAN 01:34.16
6 RamIRLz Guillermo MEX 01:42.45
RamIRLz Ricardo MEX 01:42.45
Leon Emilio MEX 01:42.45
Capultitla Francisco MEX 01:42.45
C4 men 1.000 m sprint
1 Huttner Csaba HUN 03:22.09
Joob Marton HUN 03:22.09
Pulai Imre HUN 03:22.09
Novak Ferenc HUN 03:22.09
2 Buday Attila CAN 03:22.33
Buday Jr. Tamas CAN 03:22.33
Boilard Maxime CAN 03:22.33
Joukovski Dmitri CAN 03:22.33
3 Jezierski Andrzej POL 03:22.45
Rynkiewicz Roman POL 03:22.45
Ginter Adam POL 03:22.45
Tyszynski Wojciech POL 03:22.45
4 Ciur Petru Claudiu ROU 03:24.47
Cuculici Andrei ROU 03:24.47
Mironcic Florin ROU 03:24.47
Condrat Petre ROU 03:24.47
5 Ignatov Eugeni RUS 03:33.04
Shevtsov Sergei RUS 03:33.04
Kruglyakov Roman RUS 03:33.04
Kabanov Andrei RUS 03:33.04
6 RamIRLz Guillermo MEX 03:39.03
RamIRLz Ricardo MEX 03:39.03
Leon Emilio MEX 03:39.03
Capultitla Francisco MEX 03:39.03