SPRINT

1989 WCh Plovdiv, BUL

K1 men 500 m sprint
1 HUNTER Martin AUS 01:41.65
2 BLUHM Kai GDR 01:41.76
3 HERBERT Michael USA 01:42.96
4 Szabo Attila TCH 01:43.20
5 SUNDQUIST Kalle SWE 01:43.53
6 Crichlow Renn CAN 01:43.60
7 JOESTEL Dirk FRG 01:44.60
8 ALMELAND Arne NOR 01:45.17
9 GALKOV Sergei URS 01:45.18
K1 women 500 m sprint
1 Borchert Katrin GDR 01:53.38
2 DYLEWSKA Izabela POL 01:53.99
3 Idem Josefa FRG 01:54.39
4 KNUDSEN Yvonne DEN 01:54.69
5 SAVENKO Galina URS 01:58.56
6 COX Annemarie NED 01:58.98
7 Brunet Caroline CAN
8 NICULAE Sanda ROU
9 Koban Rita HUN
K1 men 1.000 m sprint
1 GYULAY Zsolt HUN 03:38.87
2 KRENTZ Torsten GDR 03:40.17
3 SUNDQUIST Kalle SWE 03:41.30
4 KIRSANOV Sergei URS 03:43.10
5 HERBERT Michael USA 03:44.09
6 Crichlow Renn CAN 03:44.23
7 Garcia Jose POR 03:44.26
8 HUNTER Martin AUS 03:44.28
9 RASMUSSEN Einar NOR 03:48.16
K1 women 5.000 m sprint
1 Borchert Katrin GDR 22:15.80
2 DYLEWSKA Izabela POL 22:24.45
3 Idem Josefa FRG 22:24.88
4 SALOMYKOVA Irina URS 22:25.90
5 Koban Rita HUN 22:38.00
6 NICULAE Sanda ROU 22:52.43
7 COECK Inge BEL
8 OLMSTED Nancy CAN
9 FROBERG Birgitte DEN
10 Dallaway Andrea GBR
11 JOHNSSON Pia SWE 23:27.60
12 RASMUSSEN Ingeborg NOR 23:28.36
13 DU Hong CHN 23:29.18
14 Bulk Nicole NED 23:43.25
15 PHILLIPS Traci USA 23:54.34
16 CASAGRANDE ANNACATIA ITA 24:20.78
17 MILKOVA Borislava BUL 24:23.74
18 VIANA Adelaida POR 25:12.84
19 OATES Michelle AUS 25:15.99
K1 men 10.000 m sprint
1 Szabo Attila TCH 42:48.94
2 BOREIKO Stanislav URS 42:49.78
3 Garcia Jose POR 42:49.84
4 Nielsen Thor DEN 42:49.96
5 LINDEN Per SWE 42:54.04
6 Lubac Pierre FRA 43:13.68
7 SLETSJOE Arne NOR 43:45.52
8 MAC DONALD John NZL 43:52.30
9 REINECK Thomas FRG 43:52.87
10 PETKOV Plamen BUL 43:53.70
11 BURNS Graham GBR 43:56.81
12 WEYZEN Marc NED 43:58.23
13 KOLARIC Borislav YUG 44:19.53
14 PARIENTE Jose ESP 44:26.96
15 HOLMES Patrick IRL 44:27.30
16 BADER Curt USA 44:55.10
17 Liberato Roberto SUI 45:24.05
18 HUNTER Martin AUS 45:41.29
19 XUE Bing CHN 45:42.08
20 VERNIERS Marc BEL 46:53.18
21 BAUMGART Romain LUX
22 NAOYA Matsushiro JPN 49:16.92
K2 men 500 m sprint
1 BLUHM Kai GDR 01:31.58
Gutsche Torsten GDR 01:31.58
2 Kalesnik Sergei URS 01:31.73
Tischenko Anatoli URS 01:31.73
3 Freimut Maciej POL 01:32.53
KURPIEWSKI Wojciech POL 01:32.53
4 Douchev Adrian BUL 01:32.92
Godev Petar BUL 01:32.92
5 ABRAHAM Attila HUN 01:32.94
CSIPES Ferenc HUN 01:32.94
6 Luschi Paolo ITA 01:33.33
SCARPA Daniele ITA 01:33.33
7 STOIAN Daniel ROU 01:34.07
VELEA Angelin ROU 01:34.07
8 FERGUSON Ian NZL 01:35.28
MAC DONALD Paul NZL 01:35.28
9 Lancereau Patrick FRA 01:39.23
LASAK Olivier FRA 01:39.23
K2 women 500 m sprint
1 NOTHNAGEL Anke GDR 01:43.17
SINGER Heike GDR 01:43.17
2 Donusz Eva HUN 01:44.63
MESZAROS Erika HUN 01:44.63
3 SALOMYKOVA Irina URS 01:44.83
SAVENKO Galina URS 01:44.83
4 DOMGOERGEN Ruth FRG 01:45.59
OESTERHELD Claudia FRG 01:45.59
5 BITULEANU Marina ROU 01:45.88
HERTEA Luminita ROU 01:45.88
6 OLSSON Anna SWE 01:46.68
Rosenqvist Susanne SWE 01:46.68
7 Stafford Kevyn CAN 01:47.89
TAYLOR Sheila CAN 01:47.89
8 KNUDSEN Yvonne DEN 01:48.99
KNUDSEN Jeanette DEN 01:48.99
9 DYLEWSKA Izabela POL 01:50.48
Urbanczyk Elzbieta POL 01:50.48
K2 men 1.000 m sprint
1 BLUHM Kai GDR 03:11.62
Gutsche Torsten GDR 03:11.62
2 BOBRESHOV Vladimir URS 03:14.67
Vieta Arturas URS 03:14.67
3 Androvicz Attila HUN 03:16.49
BERKES Zoltan HUN 03:16.49
4 Holmann Knut NOR 03:17.22
IVARSEN Morten NOR 03:17.22
5 Luschi Paolo ITA 03:18.13
SCARPA Daniele ITA 03:18.13
6 STOIAN Daniel ROU 03:18.83
VELEA Angelin ROU 03:18.83
7 BOCCARA Philippe FRA 03:19.88
BOUCHERIT Pascal FRA 03:19.88
8 MANGAS Juan Jose Roman ESP 03:20.74
SANCHEZ De Castro Juan ESP 03:20.74
9 OHLSEN Anders SWE 03:20.82
OLSSON Hans SWE 03:20.82
K2 women 5.000 m sprint
1 BUNKE Monika GDR 20:27.05
PORTWICH Ramona GDR 20:27.05
2 BITULEANU Marina ROU 20:34.83
HERTEA Luminita ROU 20:34.83
3 APANOVICH Alexander URS 20:35.70
KOVALEVICH Nadejda URS 20:35.70
4 OLSSON Anna SWE 20:39.73
Rosenqvist Susanne SWE 20:39.73
5 DOMGOERGEN Ruth FRG 20:41.40
OESTERHELD Claudia FRG 20:41.40
6 JANOSI Erika HUN 21:14.02
LAKATOS Katlin HUN 21:14.02
7 HOWARD Gabrielle AUS 21:15.22
Cooper Denise AUS 21:15.22
8 THOROGOOD Alison GBR 21:27.34
TROOP Sandra GBR 21:27.34
9 KNUDSEN Jeanette DEN 21:30.44
KNUDSEN Yvonne DEN 21:30.44
10 Mac Askill Klari CAN 21:32.85
Stafford Kevyn CAN 21:32.85
11 OLES Renata POL 21:34.18
BRZEZINSKA Beata POL 21:34.18
12 PETROVA Ogniana BUL 21:51.70
RADEVA Diana BUL 21:51.70
13 BUKOVSKA Vladimira TCH 21:57.50
HORACKOVA Lenka TCH 21:57.50
14 YUAN XIAOQING CHN 22:10.94
SUN YUHONG CHN 22:10.94
15 STERAJ Sandra ITA 23:27.28
MILANI Nicoletta ITA 23:27.28
K2 men 10.000 m sprint
1 ABRAHAM Attila HUN 39:24.99
HODOSI Sandor HUN 39:24.99
2 BOURNE Grayson GBR 39:26.30
LAWLER Ivan GBR 39:26.30
3 GORDILEI Vladimir URS 39:27.05
VASILENKO Genadi URS 39:27.05
4 Douchev Adrian BUL 39:45.96
Godev Petar BUL 39:45.96
5 BOCCARA Philippe FRA 39:56.60
BOUCHERIT Pascal FRA 39:56.60
6 FERGUSON Ian NZL
MAC DONALD Paul NZL
7 IVARSEN Morten NOR
RASMUSSEN Einar NOR
8 KROON Johan SWE
OHLSEN Anders SWE
9 BROECKX Eric BEL
STALMANS Bart BEL
10 GUSE Frank FRG 40:28.52
UTECHT Marcus FRG 40:28.52
11 LIPKA Mariusz POL 40:53.20
SERWATKA Adam POL 40:53.20
12 SZABO Zoltan TCH 40:53.51
VISZLAY Stefan TCH 40:53.51
13 MARILOVIC Srdjan YUG
PETROVIC Marko YUG
14 STOIAN Daniel ROU 42:13.00
VELEA Angelin ROU 42:13.00
15 NAZZARI Diego ITA 42:50.92
Rossi Antonio ITA 42:50.92
16 NOBUYUKI Saitoh JPN 43:24.23
TETSUO Igarashi JPN 43:24.23
K4 men 500 m sprint
1 Denisov Victor URS 01:22.50
KIRSANOV Sergei URS 01:22.50
MOTUZENKO Alexander URS 01:22.50
PUSEV Viktor URS 01:22.50
2 von Appen Mario FRG 01:22.84
KREUTZER Volker FRG 01:22.84
PFRANG Thomas FRG 01:22.84
SCHOLL Reiner FRG 01:22.84
3 Douchev Adrian BUL 01:22.90
Godev Petar BUL 01:22.90
Jordanov Nikolai BUL 01:22.90
MARINOV Ivan BUL 01:22.90
4 CHWIALKOWSKI Robert POL 01:22.96
Freimut Maciej POL 01:22.96
KRAWCOW Grzegorz POL 01:22.96
KURPIEWSKI Wojciech POL 01:22.96
5 Androvicz Attila HUN 01:23.30
PETROVICS Bela HUN 01:23.30
Rajna Andras HUN 01:23.30
SCHNEIDER Imre HUN 01:23.30
6 BEHLING Guido GDR 01:23.50
MUENCH Uwe GDR 01:23.50
VASKE Thomas GDR 01:23.50
WOHLLEBE Andre GDR 01:23.50
7 CONSTANTIN Ionel ROU 01:24.22
LETCAE Ionel ROU 01:24.22
PETRO Boris ROU 01:24.22
POPA Alexandru ROU 01:24.22
8 Bonomi Beniamino ITA 01:25.14
BRUNI Gianni ITA 01:25.14
Dreossi Bruno ITA 01:25.14
LUSCHI Giovanni ITA 01:25.14
9 Collins Daniel AUS 01:26.54
Rowling Ian AUS 01:26.54
Trimm Andrew AUS 01:26.54
ZILLMAN Richard AUS 01:26.54
K4 women 500 m sprint
1 Borchert Katrin GDR 01:32.90
BUNKE Monika GDR 01:32.90
NOTHNAGEL Anke GDR 01:32.90
SINGER Heike GDR 01:32.90
2 GYULAY Katalin HUN 01:34.10
HUBER Henriette HUN 01:34.10
Koban Rita HUN 01:34.10
MESZAROS Erika HUN 01:34.10
3 APANOVICH Alexander URS 01:35.50
KOVALEVICH Nadejda URS 01:35.50
SALOMYKOVA Irina URS 01:35.50
SAVENKO Galina URS 01:35.50
4 BITULEANU Marina ROU 01:36.30
HERTEA Luminita ROU 01:36.30
NICULAE Sanda ROU 01:36.30
VLASCEANU Liliana ROU 01:36.30
5 BEDNAR Marcela FRG 01:37.56
DOMGOERGEN Ruth FRG 01:37.56
FISCHER Catrin FRG 01:37.56
OESTERHELD Claudia FRG 01:37.56
6 Brunet Caroline CAN 01:38.17
Mac Askill Klari CAN 01:38.17
Stafford Kevyn CAN 01:38.17
TAYLOR Sheila CAN 01:38.17
7 MILKOVA Borislava BUL 01:40.18
NIKOLOVA Anka BUL 01:40.18
PETROVA Ogniana BUL 01:40.18
RADEVA Diana BUL 01:40.18
8 BRZEZINSKA Beata POL 01:40.33
HAJCEL Barbara POL 01:40.33
Urbanczyk Elzbieta POL 01:40.33
WEISS Katarzyna POL 01:40.33
9 JOHNSON Helene SWE 01:40.43
JOHNSSON Pia SWE 01:40.43
OLSSON Anna SWE 01:40.43
Rosenqvist Susanne SWE 01:40.43
K4 men 1.000 m sprint
1 ABRAHAM Attila HUN 02:55.30
CSIPES Ferenc HUN 02:55.30
GYULAY Zsolt HUN 02:55.30
HODOSI Sandor HUN 02:55.30
2 CHWIALKOWSKI Robert POL 02:56.18
Freimut Maciej POL 02:56.18
KRAWCOW Grzegorz POL 02:56.18
KURPIEWSKI Wojciech POL 02:56.18
3 BEHLING Ingo GDR 02:56.34
KRENTZ Torsten GDR 02:56.34
VASKE Thomas GDR 02:56.34
WOHLLEBE Andre GDR 02:56.34
4 Douchev Adrian BUL 02:58.14
Godev Petar BUL 02:58.14
Jordanov Nikolai BUL 02:58.14
MARINOV Ivan BUL 02:58.14
5 Kalesnik Sergei URS 02:58.40
KIRSANOV Sergei URS 02:58.40
MOTUZENKO Alexander URS 02:58.40
Tischenko Anatoli URS 02:58.40
6 Andersson Ramon AUS 03:00.33
Collins Daniel AUS 03:00.33
Trimm Andrew AUS 03:00.33
ZILLMAN Richard AUS 03:00.33
7 KEGEL Oliver FRG 03:01.00
MUSMANN Randolph FRG 03:01.00
REINECK Thomas FRG 03:01.00
ULASZEWSKI Dirk FRG 03:01.00
8 Aubertin Philippe FRA 03:04.10
Lancereau Patrick FRA 03:04.10
LASAK Olivier FRA 03:04.10
LEGRAS Daniel FRA 03:04.10
9 Bonomi Beniamino ITA 03:04.40
BRUNI Gianni ITA 03:04.40
Dreossi Bruno ITA 03:04.40
LUSCHI Giovanni ITA 03:04.40
K4 men 10.000 m sprint
1 BOBRESHOV Vladimir URS 35:58.54
MIZGIN Alexander URS 35:58.54
SOUPERATA Sergei URS 35:58.54
Vieta Arturas URS 35:58.54
2 ANGYAL Akos HUN 35:59.69
CSIPES Ferenc HUN 35:59.69
KULCSAR Gabor HUN 35:59.69
VINCZE Laszlo HUN 35:59.69
3 FRANASZEK Tomasz POL
Gajewski Andrzej POL
Kaleta Grzegorz POL
RUTKOWSKI Mariusz POL
4 CONSTANTIN Ionel ROU
LETCAE Ionel ROU
PETRO Boris ROU
POPA Alexandru ROU
5 KEGEL Oliver FRG 36:28.78
MUSMANN Randolph FRG 36:28.78
PFRANG Thomas FRG 36:28.78
ULASZEWSKI Dirk FRG 36:28.78
6 BEHLING Guido GDR 36:31.39
MUENCH Uwe GDR 36:31.39
VASKE Thomas GDR 36:31.39
WOHLLEBE Andre GDR 36:31.39
7 ALMELAND Arne NOR 36:54.36
Holmann Knut NOR 36:54.36
Selvik Tom NOR 36:54.36
SOLVANG Svein NOR 36:54.36
8 BRYDE Steen DEN 36:56.24
FOLBAEK Robert DEN 36:56.24
ISAGER PETER DEN 36:56.24
KOCH Lars DEN 36:56.24
9 BRIEN Don CAN 37:11.24
Crichlow Renn CAN 37:11.24
Jewell Liam CAN 37:11.24
PADVAISKAS Kenn CAN 37:11.24
10 EKSTROEM Peter SWE 37:15.73
JOHNSON Mikael SWE 37:15.73
KARLSSON Hans SWE 37:15.73
ORBAN Peter SWE 37:15.73
11 Aubertin Philippe FRA 37:45.20
Lancereau Patrick FRA 37:45.20
LASAK Olivier FRA 37:45.20
LEGRAS Daniel FRA 37:45.20
12 Jordanov Nikolai BUL 37:49.04
Kazanov Milko BUL 37:49.04
MARINOV Ivan BUL 37:49.04
TZVETKOV Borislav BUL 37:49.04
13 HERISZT Rudolf AUT
NEUMEISTER Wolfgang AUT
PLOCHBERGER Gernot AUT
WIMMER Wolfgang AUT
14 BLOCK James GBR 38:47.55
BURGESS Reuben GBR 38:47.55
HORSLEY Richard GBR 38:47.55
SLATER Gregory GBR 38:47.55
15 HEINONEN Jari FIN
KARHU Vesa FIN
NIEMINEN Ilpo FIN
SAVILAHTI Mika FIN
C1 men 500 m sprint
1 Slivinskiy Mikhail URS 01:53.17
2 HEUKRODT Olaf GDR 01:54.03
3 Marinov Martin BUL 01:54.92
4 CONDRAT Vasile ROU 01:55.82
5 Szabo Attila HUN 01:55.96
6 CAIN Larry CAN 01:56.43
7 Prochazka Petr TCH 01:56.53
8 SUAREZ Narciso ESP 01:57.70
9 DYJEWSKI Artur POL
C1 men 1.000 m sprint
1 KLEMENTIEV Ivan URS 04:00.04
2 CAIN Larry CAN 04:02.96
3 Boldizsar Gaspar HUN 04:03.70
4 STREHLE Klaus GDR 04:04.43
5 Marinov Martin BUL 04:04.98
6 CONDRAT Vasile ROU 04:06.82
7 BAREA Francisco ESP 04:08.70
8 Pales Peter TCH 04:11.37
SYLVOZ Pascal FRA DSQ
C1 men 10.000 m sprint
1 KLEMENTIEV Ivan URS 46:49.96
2 BOHACS Zsolt HUN 46:50.10
3 Bartunek Jan TCH 47:44.38
4 NISOVIC Mirko YUG 48:17.16
5 DYJEWSKI Artur POL
6 HARALAMOV Vasil BUL 49:12.49
7 Hoyer Sylvain FRA 49:17.46
8 MANTHEY Frank FRG 49:25.80
9 ZGURSCHI Petru ROU 49:50.25
10 ANDERSEN Niels DEN
11 GRONLUND Timo FIN 50:18.74
12 KIYOTO Inoue JPN
13 SPAULDING Fred USA
14 SIMONE Pietro ITA 51:39.45
C2 men 500 m sprint
1 JOURAVSKI Nikolai URS 01:40.90
RENEISKI Victor URS 01:40.90
2 GOLIASZ Tomasz POL 01:42.32
LBIK Marek POL 01:42.32
3 BETTIN Joel FRA 01:42.45
RENAUD Philippe FRA 01:42.45
4 Andriev Gheorghe ROU 01:42.56
LEHACI Vasile ROU 01:42.56
5 Bartunek Jan TCH 01:43.70
Fibigr Waldemar TCH 01:43.70
6 BUETTNER Tom GDR 01:44.05
Zereske Thomas GDR 01:44.05
7 VARGA Zsolt HUN 01:44.22
Zala Gyorgy HUN 01:44.22
8 Frost David CAN 01:44.77
SMITH Eric CAN 01:44.77
9 Bojilov Petar BUL 01:46.60
Bonev Deyan BUL 01:46.60
C2 men 1.000 m sprint
1 Frederiksen Christian DEN 03:37.08
Nielsson Arne DEN 03:37.08
2 Boivin Olivier FRA 03:37.60
HOYER Didier FRA 03:37.60
3 GURIN Yuri URS 03:39.46
VESHKO Valeri URS 03:39.46
4 Andriev Gheorghe ROU 03:42.23
LEHACI Vasile ROU 03:42.23
5 GOLIASZ Tomasz POL 03:42.33
LBIK Marek POL 03:42.33
6 BUETTNER Tom GDR 03:44.15
Zereske Thomas GDR 03:44.15
7 Bartunek Jan TCH 03:46.44
Fibigr Waldemar TCH 03:46.44
8 HARALAMOV Vasil BUL 03:47.65
Stoyanov Blagovest BUL 03:47.65
9 LEIKEP Gusztav HUN 03:48.76
TAKACS Gabor HUN 03:48.76
C2 men 10.000 m sprint
1 Frederiksen Christian DEN 42:42.59
Nielsson Arne DEN 42:42.59
2 Boivin Olivier FRA 43:21.12
HOYER Didier FRA 43:21.12
3 Balabanov Andrei URS 43:39.85
Dobrotvorskii Victor URS 43:39.85
4 GYULAY Istvan HUN 43:54.39
PETERVARI Pal HUN 43:54.39
5 Train Andrew GBR
Train Stephen GBR
6 KALPAKOV Matei BUL 44:31.73
KALPAKOV Todor BUL 44:31.73
7 ABREU Pedro ESP 45:12.89
CACABELOS Marcelino ESP 45:12.89
8 KUANG RIZHONG CHN 46:25.20
WANG Xinqiang CHN 46:25.20
9 HARTZLER Bruce USA 47:59.23
STEWARD Greg USA 47:59.23
C4 men 500 m sprint
1 GURIN Yuri URS 01:31.10
JOURAVSKI Nikolai URS 01:31.10
RENEISKI Victor URS 01:31.10
VESHKO Valeri URS 01:31.10
2 Hoffmann Ervin HUN 01:33.12
Szabo Attila HUN 01:33.12
VARGA Zsolt HUN 01:33.12
Zala Gyorgy HUN 01:33.12
3 BERNARD Benoit FRA 01:33.69
BETTIN Joel FRA 01:33.69
RENAUD Philippe FRA 01:33.69
SYLVOZ Pascal FRA 01:33.69
4 DARSKI Tomasz POL 01:33.94
GOLIASZ Tomasz POL 01:33.94
LBIK Marek POL 01:33.94
SOLODUCHA Andrzej POL 01:33.94
5 Bartunek Jan TCH 01:34.46
BUBANEC Petr TCH 01:34.46
Fibigr Waldemar TCH 01:34.46
Prochazka Petr TCH 01:34.46
6 Bonev Deyan BUL 01:35.07
Buhalov Nikolai BUL 01:35.07
GEORGIEV Christo BUL 01:35.07
LJUBENOV Paisiy BUL 01:35.07
7 AFANASE Vasile ROU 01:37.02
Andriev Gheorghe ROU 01:37.02
LEHACI Vasile ROU 01:37.02
Obreja Grigore ROU 01:37.02
8 BAREA Francisco ESP 01:37.39
Bea Jose Alfredo ESP 01:37.39
MIGUEZ Enrique ESP 01:37.39
SUAREZ Narciso ESP 01:37.39
9 DELLA Marco ITA 01:52.60
LIZZIO Franco ITA 01:52.60
PAOLETTI Enrico ITA 01:52.60
PARENTI Luciano ITA 01:52.60
C4 men 1.000 m sprint
1 GURIN Yuri URS 03:19.74
JOURAVSKI Nikolai URS 03:19.74
RENEISKI Victor URS 03:19.74
VESHKO Valeri URS 03:19.74
2 Hoffmann Ervin HUN 03:22.30
LEIKEP Gusztav HUN 03:22.30
Szabo Attila HUN 03:22.30
TAKACS Gabor HUN 03:22.30
3 Bonev Deyan BUL 03:22.54
Buhalov Nikolai BUL 03:22.54
GEORGIEV Christo BUL 03:22.54
LJUBENOV Paisiy BUL 03:22.54
4 Boivin Olivier FRA 03:23.81
HOYER Didier FRA 03:23.81
Hoyer Sylvain FRA 03:23.81
SYLVOZ Pascal FRA 03:23.81
5 BAREA Francisco ESP 03:24.78
Bea Jose Alfredo ESP 03:24.78
MIGUEZ Enrique ESP 03:24.78
SUAREZ Narciso ESP 03:24.78
6 DARSKI Tomasz POL 03:26.00
GOLIASZ Tomasz POL 03:26.00
LBIK Marek POL 03:26.00
SOLODUCHA Andrzej POL 03:26.00
7 AFANASE Vasile ROU 03:27.92
Obreja Grigore ROU 03:27.92
ZGURSCHI Petru ROU 03:27.92
SERGHEI Jean ROU 03:27.92
8 BUBANEC Petr TCH 03:38.36
Filip Juraj TCH 03:38.36
Fuksa Petr TCH 03:38.36
SEMECKY Josef TCH 03:38.36
BUCCI Diego ITA DSQ
DELLA Marco ITA DSQ
PAOLETTI Enrico ITA DSQ
SIMONE Pietro ITA DSQ