SPRINT

2017 ECh Plovdiv, BUL

K1 men 200 m sprint
1 Heath Liam GBR 00:00:33.38
2 DRAGOSAVLJEVIC Marko SRB 00:00:33.95
3 GARROTE Carlos ESP 00:00:34.06
4 Beaumont Maxime FRA 00:00:34.06
5 Menning Petter SWE 00:00:34.11
6 SEJA Arturas LTU 00:00:34.47
7 Dushev Kristian BUL 00:00:34.49
8 Lukantsov Evgenii RUS 00:00:34.76
HORVATH Bence HUN DSQ
K1 women 200 m sprint
1 Lucz Dora HUN 00:00:39.32
2 Joergensen Emma Aastrand DEN 00:00:39.36
3 Ponomarenko Spela SLO 00:00:39.70
4 ANYSHINA Elena RUS 00:00:39.78
5 Walczykiewicz Marta POL 00:00:39.80
6 STAROVIC Milica SRB 00:00:39.87
7 GUYOT Sarah FRA 00:00:39.92
8 Portela Teresa POR 00:00:40.35
9 STENSILS Linnea SWE 00:00:40.52
K1 men 500 m sprint
1 ZAVREL Jakub CZE 00:01:35.16
2 BORYKAU Mikita BLR 00:01:35.25
3 KOPASZ Balint HUN 00:01:35.43
3 Poulsen Rene DEN 00:01:35.43
5 Anoshkin Roman RUS 00:01:35.48
6 RODRÍGUEZ Roi ESP 00:01:36.90
7 Hubert Etienne FRA 00:01:37.64
8 Pimenta Fernando POR 00:01:37.74
9 NOVAKOVIC Antun CRO 00:01:37.90
K1 women 500 m sprint
1 TAKACS Tamara HUN 00:01:47.26
2 Khudzenka Volha BLR 00:01:47.84
3 ANYSHINA Elena RUS 00:01:47.91
4 STAROVIC Milica SRB 00:01:48.02
5 Joergensen Emma Aastrand DEN 00:01:49.47
6 STENSILS Linnea SWE 00:01:50.05
7 POVKH Mariya UKR 00:01:50.06
8 LEWIS Emily GBR 00:01:51.96
9 MEDERT Tabea GER 00:01:54.07
K1 men 1.000 m sprint
1 Pimenta Fernando POR 00:03:29.03
2 Poulsen Rene DEN 00:03:30.11
3 KOPASZ Balint HUN 00:03:30.34
4 Yurenia Aleh BLR 00:03:32.17
5 Zakrajsek Jost SLO 00:03:33.44
5 LIEBSCHER Tom GER 00:03:33.44
7 PETERS Artuur BEL 00:03:33.50
8 BOYTON Jonathan GBR 00:03:34.89
9 WALZ Marcus ESP 00:03:41.26
K1 women 1.000 m sprint
1 BODONYI Dora HUN 00:03:57.98
2 Mikolajczyk Beata POL 00:03:59.74
3 Cawthorn Rachel GBR 00:04:00.26
4 KOZISKOVA ANNA CZE 00:04:02.94
5 Schuring Yvonne AUT 00:04:03.46
6 Pedruelo Laura ESP 00:04:04.57
7 Sobetova Vera RUS 00:04:04.68
8 BAICHEUSKAYA Darya BLR 00:04:09.60
9 Gebhardt Melanie GER 00:04:10.88
K1 men 5.000 m sprint
1 Hoff Max GER 00:19:21.22
2 Pimenta Fernando POR 00:19:22.64
3 VOLD Eivind NOR 00:19:29.54
4 MILLAN Ruben ESP 00:19:43.75
5 Zakrajsek Jost SLO 00:19:45.39
6 Poulsen Rene DEN 00:20:03.99
7 SOLTI Laszlo HUN 00:20:06.17
8 WYSS FABIO SUI 00:20:06.72
9 LINDBERG JOAKIM SWE 00:20:07.16
10 Carre Cyrille FRA 00:20:37.89
11 PETERS Artuur BEL 00:20:40.74
12 Gelle Peter SVK 00:20:41.83
13 VITALIY Tsurkan UKR 00:20:48.94
14 BOYTON Jonathan GBR 00:21:05.35
15 ZAVREL Jakub CZE 00:21:17.81
16 ALUPERE Kaarel EST 00:21:49.10
17 SIEGL Mario AUT 00:22:03.53
Yurenia Aleh BLR DNF
CHERVOV Nikolay RUS DNF
Watkins Barry IRL DNF
K1 women 5.000 m sprint
1 BODONYI Dora HUN 00:21:40.57
2 Barrios Eva ESP 00:21:41.11
3 MEDERT Tabea GER 00:21:41.23
4 GRISHINA Aleksandra BLR 00:22:13.05
5 Egan Jenny IRL 00:22:24.43
6 SALAKHOVA Yuliana RUS 00:22:25.09
7 Johansson Karin SWE 00:22:25.75
8 KOZISKOVA ANNA CZE 00:22:33.40
9 Riosa Nina EST 00:22:36.35
10 YURIICHUK Yuilla UKR 00:24:15.01
PETERS HERMIEN BEL DNF
MARKIEWICZ Karolina POL DNF
K2 men 200 m sprint
1 BALASKA Mark HUN 00:00:30.74
BIRKAS Balazs HUN 00:00:30.74
2 Lyapunov Kirill RUS 00:00:31.20
Dyachenko Alexander RUS 00:00:31.20
3 Rauhe Ronald GER 00:00:31.37
LEMKE Max GER 00:00:31.37
4 BERTOLINI Michele ITA 00:00:31.58
SPOTTI Riccardo ITA 00:00:31.58
5 TRATSIAKOU Dzmitry BLR 00:00:31.92
Makhneu Vadzim BLR 00:00:31.92
6 MAZUR Piotr POL 00:00:32.21
PUTTO Dawid POL 00:00:32.21
7 ELENIUS Joel SWE 00:00:32.58
BLIXT Jonny SWE 00:00:32.58
8 SEIDL Martin CZE 00:00:32.96
BISICKY Ondrej CZE 00:00:32.96
SENKEVVYCH Aleksandr UKR DSQ
TRUNOV Igor UKR DSQ
K2 women 200 m sprint
1 KICHASOVA Mariia UKR 00:00:36.53
HORLOVA Anastasiya UKR 00:00:36.53
2 Vasconcelos Joana POR 00:00:36.78
LAIA Francisca POR 00:00:36.78
3 WLODARCZYK Dominika POL 00:00:37.12
KOLODZIEJCZYK Katarzyna POL 00:00:37.12
4 BROWN Hannah GBR 00:00:37.22
Hannah Angela GBR 00:00:37.22
5 CICALI Susanna ITA 00:00:37.38
GENZO FRANCESCA ITA 00:00:37.38
6 HAGYMÁSI RÉKA HUN 00:00:37.71
Szabo Agnes HUN 00:00:37.71
7 LEHACI Ana AUT 00:00:37.89
Schwarz Viktoria AUT 00:00:37.89
8 Moldovan Nikolina SRB 00:00:38.09
Moldovan Olivera SRB 00:00:38.09
9 WIKBERG Moa SWE 00:00:38.57
Johansson Karin SWE 00:00:38.57
K2 men 500 m sprint
1 Nadas Bence HUN 00:01:26.50
Tótka Sándor HUN 00:01:26.50
2 Pajic Dejan SRB 00:01:27.62
HOLPERT Ervin SRB 00:01:27.62
3 GUSEV Oleg RUS 00:01:28.44
BLINTCOV Vladislav RUS 00:01:28.44
4 BIALKO Vitaliy BLR 00:01:29.20
Piatrushenka Raman BLR 00:01:29.20
5 Poulsen Rene DEN 00:01:29.78
BOE Nils DEN 00:01:29.78
6 ULLVANG Lars NOR 00:01:30.28
TELAND Hakeem NOR 00:01:30.28
7 Jouve Sebastien FRA 00:01:30.72
DECORCHEMONT Guillaume FRA 00:01:30.72
8 ZAŤKO Miroslav SVK 00:01:32.62
BENO Lubomir SVK 00:01:32.62
SEMYKIN Ivan UKR DSQ
TRUNOV Igor UKR DSQ
K2 women 500 m sprint
1 WEBER Franziska GER 00:01:38.60
Dietze Tina GER 00:01:38.60
2 Ponomarenko Spela SLO 00:01:39.00
OSTERMAN Anja SLO 00:01:39.00
3 PULAWSKA Anna POL 00:01:40.63
Mikolajczyk Beata POL 00:01:40.63
4 FARKASDI Ramona HUN 00:01:40.99
Medveczky Erika HUN 00:01:40.99
5 BROEKX LIZE BEL 00:01:42.37
PETERS HERMIEN BEL 00:01:42.37
6 Moldovan Nikolina SRB 00:01:42.54
Moldovan Olivera SRB 00:01:42.54
7 VARONA Daniela ROU 00:01:43.16
Lauric Irina ROU 00:01:43.16
8 ANYSHINA Elena RUS 00:01:43.60
STEPANOVA Kira RUS 00:01:43.60
9 Vasconcelos Joana POR 00:01:44.74
Portela Teresa POR 00:01:44.74
K2 men 1.000 m sprint
1 Hoff Max GER 00:03:12.72
Gross Marcus GER 00:03:12.72
2 Tomicevic Marko SRB 00:03:13.78
ZORIC Milenko SRB 00:03:13.78
3 CUBELOS Francisco ESP 00:03:14.06
PENA Inigo ESP 00:03:14.06
4 HUFNAGEL Tibor HUN 00:03:14.16
ILYES Robert HUN 00:03:14.16
5 SINIAVIN Oleg RUS 00:03:17.05
SPESIVTSEV Maxim RUS 00:03:17.05
6 Nekriosius Ricardas LTU 00:03:17.68
Olijnik Andrej LTU 00:03:17.68
7 Ripamonti Nicola ITA 00:03:19.88
DRESSINO Giulio ITA 00:03:19.88
8 Miadzvedzeu Pavel BLR 00:03:21.71
BAICHEUSKI Ihar BLR 00:03:21.71
9 PRETZMANN Casper DEN 00:03:24.67
GRAVERSEN Morten DEN 00:03:24.67
K2 women 1.000 m sprint
1 HAGYMÁSI RÉKA HUN 00:03:43.05
FARKASDI Ramona HUN 00:03:43.05
2 MARKIEWICZ Karolina POL 00:03:44.89
LIS Julia POL 00:03:44.89
3 MEDERT Tabea GER 00:03:45.65
Gebhardt Melanie GER 00:03:45.65
4 Nedeva Daniela BUL 00:03:49.88
LAVRENOVA Anastasia BUL 00:03:49.88
5 SKVORTSOVA Olena UKR 00:03:59.82
YURIICHUK Yuilla UKR 00:03:59.82
K4 men 500 m sprint
1 Nadas Bence HUN 00:01:18.56
Molnar Peter HUN 00:01:18.56
Tótka Sándor HUN 00:01:18.56
MOZGI Milan HUN 00:01:18.56
2 MYSAK Denis SVK 00:01:18.64
Tarr Juraj SVK 00:01:18.64
Vlcek Erik SVK 00:01:18.64
LINKA Tibor SVK 00:01:18.64
3 Piatrushenka Raman BLR 00:01:19.11
BORYKAU Mikita BLR 00:01:19.11
TRATSIAKOU Dzmitry BLR 00:01:19.11
BIALKO Vitaliy BLR 00:01:19.11
4 SPICAR Jakub CZE 00:01:19.28
SLOUF Radek CZE 00:01:19.28
Havel Daniel CZE 00:01:19.28
Sterba Jan CZE 00:01:19.28
5 LIEBSCHER Tom GER 00:01:19.38
HASELEU Timo GER 00:01:19.38
Rauhe Ronald GER 00:01:19.38
LEMKE Max GER 00:01:19.38
6 Silva Emanuel POR 00:01:19.87
Fernandes David POR 00:01:19.87
Ribeiro Joao POR 00:01:19.87
VARELA David POR 00:01:19.87
7 LULCIUC Cosmin ROU 00:01:20.09
ALBISORU Razvan ROU 00:01:20.09
CIOCAN Aurelian ROU 00:01:20.09
CICAL Sorin ROU 00:01:20.09
8 GNECCHI Alessandro ITA 00:01:20.10
Ricchetti Alberto ITA 00:01:20.10
FLORIANI Mauro ITA 00:01:20.10
CRENNA Mauro ITA 00:01:20.10
9 Grujic Nebojsa SRB 00:01:20.30
VEKIC Stefan SRB 00:01:20.30
NOVAKOVIC Marko SRB 00:01:20.30
TORUBAROV Vladimir SRB 00:01:20.30
K4 women 500 m sprint
1 Lucz Dora HUN 00:01:30.72
TAKACS Tamara HUN 00:01:30.72
Medveczky Erika HUN 00:01:30.72
Vad Ninetta HUN 00:01:30.72
2 WLODARCZYK Dominika POL 00:01:31.60
Mikolajczyk Beata POL 00:01:31.60
PULAWSKA Anna POL 00:01:31.60
KOLODZIEJCZYK Katarzyna POL 00:01:31.60
3 KICHASOVA Mariia UKR 00:01:31.62
TODOROVA Anastasiia UKR 00:01:31.62
POVKH Mariya UKR 00:01:31.62
HRYSHCHUN Inna UKR 00:01:31.62
4 Moldovan Nikolina SRB 00:01:32.53
Bedec Kristina SRB 00:01:32.53
STAROVIC Milica SRB 00:01:32.53
Moldovan Olivera SRB 00:01:32.53
5 HERING Sabrina GER 00:01:32.66
KOETHER Katharina GER 00:01:32.66
WEBER Franziska GER 00:01:32.66
Dietze Tina GER 00:01:32.66
6 ANOSHKINA Arina RUS 00:01:32.70
NEVSKAYA Anastasia RUS 00:01:32.70
BARANOVA Varvara RUS 00:01:32.70
CHERNIGOVSKAYA Svetlana RUS 00:01:32.70
7 Liapeshka Nadzeya BLR 00:01:33.49
GRISHINA Aleksandra BLR 00:01:33.49
YURCHANKA Sofiya BLR 00:01:33.49
Khudzenka Volha BLR 00:01:33.49
8 GUYOT Sarah FRA 00:01:33.70
TROEL Sarah FRA 00:01:33.70
HOSTENS MANON FRA 00:01:33.70
JAMELOT Lea FRA 00:01:33.70
9 Vasconcelos Joana POR 00:01:34.40
Portela Teresa POR 00:01:34.40
LAIA Francisca POR 00:01:34.40
CABRITA Maria POR 00:01:34.40
K4 men 1.000 m sprint
1 CUBELOS Francisco ESP 00:02:54.37
CABANIN Javier ESP 00:02:54.37
WALZ Marcus ESP 00:02:54.37
PENA Inigo ESP 00:02:54.37
2 BRZEZINSKI Martin POL 00:02:54.66
Rosolski Rafal POL 00:02:54.66
STABNO Bartosz POL 00:02:54.66
KUCZYNSKI Norbert POL 00:02:54.66
3 MYSAK Denis SVK 00:02:54.67
Tarr Juraj SVK 00:02:54.67
Vlcek Erik SVK 00:02:54.67
LINKA Tibor SVK 00:02:54.67
4 SPICAR Jakub CZE 00:02:56.73
SLOUF Radek CZE 00:02:56.73
Havel Daniel CZE 00:02:56.73
Sterba Jan CZE 00:02:56.73
5 GECSOE Tamas GER 00:02:56.88
Stroinski Kostja GER 00:02:56.88
REUSCHENBACH Lukas GER 00:02:56.88
SPENNER Kai GER 00:02:56.88
6 MISIUCHENKA Aliaksei BLR 00:02:58.11
TKACHOU Yury BLR 00:02:58.11
NIKITSIN Kiril BLR 00:02:58.11
FEDARENKA Ilya BLR 00:02:58.11
7 BOLTIC Simo SRB 00:02:59.89
HOLPERT Ervin SRB 00:02:59.89
Pajic Dejan SRB 00:02:59.89
HANCOVSKI Dragan SRB 00:02:59.89
8 Sergeev Aleksandr RUS 00:03:00.15
SPESIVTSEV Maxim RUS 00:03:00.15
SINIAVIN Oleg RUS 00:03:00.15
Mamutov Ruslan RUS 00:03:00.15
9 Kammerer Zoltan HUN 00:03:03.97
BARDFALVI Mark HUN 00:03:03.97
NOÉ BÁLINT HUN 00:03:03.97
CEINER Benjamin HUN 00:03:03.97
C1 men 200 m sprint
1 ZUSTAUTAS Henrikas LTU 00:00:38.11
2 Korovashkov Alexey RUS 00:00:38.16
3 NADIRADZE Zaza GEO 00:00:38.34
4 FUKSA Martin CZE 00:00:38.57
5 Hajdu Jonatan HUN 00:00:38.68
6 SIEIRO Adrián ESP 00:00:38.86
7 Silva Helder POR 00:00:38.89
8 LUBNIEWSKI Michal POL 00:00:39.38
9 Piatrou Maksim BLR 00:00:40.30
C1 women 200 m sprint
1 ROMASENKO Olesia RUS 00:00:45.80
2 Takacs Kincso HUN 00:00:46.42
3 NAZDROVA Alena BLR 00:00:47.08
4 BOROWSKA Dorota POL 00:00:47.48
5 LUZAN Liudmyla UKR 00:00:47.72
6 MIJUSKOVIC Nikolina SRB 00:00:48.79
7 JEZOVA Jana CZE 00:00:48.80
8 STAMENOVA Staniliya BUL 00:00:49.14
9 Postaru Paula ROU 00:00:49.20
C1 men 500 m sprint
1 FUKSA Martin CZE 00:01:44.88
2 TARNOVSKYI Oleg MDA 00:01:46.79
3 Kaczor Tomasz POL 00:01:47.15
4 Shtokalov Ilya RUS 00:01:47.38
5 TACCHINI Carlo ITA 00:01:47.60
6 VANDREY Jan GER 00:01:48.10
7 FEKETE Adam HUN 00:01:48.42
8 Piatrou Maksim BLR 00:01:48.69
9 MAKSYMCHUK Oleksandr UKR 00:01:54.70
C1 men 1.000 m sprint
1 Brendel Sebastian GER 00:03:51.67
2 FUKSA Martin CZE 00:03:53.67
3 Shamshurin Kirill RUS 00:03:55.17
4 TACCHINI Carlo ITA 00:03:55.66
5 Vasbanyai Henrik HUN 00:03:56.05
6 Kaczor Tomasz POL 00:03:56.72
7 Piatrou Maksim BLR 00:03:56.85
8 KOROBOV Vadim LTU 00:04:03.88
9 ILJINS Dagnis LAT 00:04:07.49
C1 men 5.000 m sprint
1 Brendel Sebastian GER 00:21:45.71
2 Varga David HUN 00:21:49.32
3 KAMINSKI Mateusz POL 00:22:16.99
4 TACCHINI Carlo ITA 00:22:21.48
5 Shemetylo Eduard UKR 00:22:41.93
6 TINTS Aivis LAT 00:22:56.37
7 GARRIDO Manuel ESP 00:23:19.12
8 TARNOVSKYI Oleg MDA 00:23:24.15
9 Tilsh Leonid RUS 00:23:26.12
10 Karlson Joosep EST 00:23:33.01
11 BREZINA JAKUB CZE 00:23:50.73
12 FARKAS Vincent SVK 00:24:43.45
Piatrou Maksim BLR DSQ
LUTZ Stefo CRO DNF
C2 men 200 m sprint
1 KOVALENKO Alexander RUS 00:00:35.63
Shtyl Ivan RUS 00:00:35.63
2 Bahdanovich Andrei BLR 00:00:36.14
MAKHLAI Dzianis BLR 00:00:36.14
3 Hajdu Jonatan HUN 00:00:36.33
FEKETE Adam HUN 00:00:36.33
4 CRACIUN NICOLAE ITA 00:00:36.52
Craciun Sergiu ITA 00:00:36.52
5 CARP Leonid ROU 00:00:36.85
Mihalachi Victor ROU 00:00:36.85
6 GLAZUNOW WIKTOR POL 00:00:37.00
BARNIAK Tomasz POL 00:00:37.00
7 Verheles Vitaliy UKR 00:00:37.07
KAMERYLOV Denys UKR 00:00:37.07
8 Silva Helder POR 00:00:37.18
SILVA Nuno POR 00:00:37.18
9 JELKIC Marko CRO 00:00:38.46
HORVATICEK Emanuel CRO 00:00:38.46
C2 men 500 m sprint
1 MELANTYEV Viktor RUS 00:01:36.26
Shtyl Ivan RUS 00:01:36.26
2 CARP Leonid ROU 00:01:37.37
Mihalachi Victor ROU 00:01:37.37
3 IANCHUK DMYTRO UKR 00:01:38.96
Mishchuk Taras UKR 00:01:38.96
4 GLAZUNOW WIKTOR POL 00:01:39.80
BARNIAK Tomasz POL 00:01:39.80
5 SPRINCEAN Ilie MDA 00:01:39.82
NUTA Oleg MDA 00:01:39.82
6 SANTINI Daniele ITA 00:01:40.06
INCOLLINGO Luca ITA 00:01:40.06
7 KORISÁNSZKY Dávid HUN 00:01:40.84
Mike Robert HUN 00:01:40.84
8 SCHEIBNER Conrad GER 00:01:40.96
Kiraj Stefan GER 00:01:40.96
9 PATAPENKA Ivan BLR 00:01:42.32
MAKHNIST Aliaksei BLR 00:01:42.32
C2 women 500 m sprint
1 BALLA Virag HUN 00:02:00.22
Takacs Kincso HUN 00:02:00.22
2 NAZDROVA Alena BLR 00:02:01.36
BOBR Kamila BLR 00:02:01.36
3 ANDREEVA Irina RUS 00:02:03.93
ROMASENKO Olesia RUS 00:02:03.93
4 DORANGE Eugénie FRA 00:02:07.03
CAILLERETZ Julie FRA 00:02:07.03
5 DRAGOMIRESCU Alexandra ROU 00:02:08.68
Postaru Valentina ROU 00:02:08.68
6 PANIAGUA Adriana ESP 00:02:09.68
COCO Patricia ESP 00:02:09.68
7 VOLOVCHYK Oleksandra UKR 00:02:10.31
CHETVERIKOVA Anastasiia UKR 00:02:10.31
8 CZARNECKA Iwona POL 00:02:11.08
STANNY Magda POL 00:02:11.08
9 LOSKE Annika GER 00:02:11.28
PRELLER Ophelia GER 00:02:11.28
C2 men 1.000 m sprint
1 OELTZE Yul GER 00:03:36.23
KRETSCHMER Peter GER 00:03:36.23
2 MELANTYEV Viktor RUS 00:03:37.30
CHEBOTAR Vladislav RUS 00:03:37.30
3 CRACIUN NICOLAE ITA 00:03:38.31
Craciun Sergiu ITA 00:03:38.31
4 KORISÁNSZKY Dávid HUN 00:03:38.37
Mike Robert HUN 00:03:38.37
5 CARP Leonid ROU 00:03:38.54
Mihalachi Victor ROU 00:03:38.54
6 IANCHUK DMYTRO UKR 00:03:38.96
Mishchuk Taras UKR 00:03:38.96
7 VALLEJO Sergio ESP 00:03:39.10
SIEIRO Adrián ESP 00:03:39.10
8 TINTS Aivis LAT 00:03:41.65
Pranks Gatis LAT 00:03:41.65
9 KAMINSKI Mateusz POL 00:03:42.05
SLOMINSKI Vincent POL 00:03:42.05
C4 men 1.000 m sprint
1 GLAZUNOW WIKTOR POL 00:03:20.54
Kuleta Piotr POL 00:03:20.54
BARNIAK Tomasz POL 00:03:20.54
Grzybowski Marcin POL 00:03:20.54
2 SCHEIBNER Conrad GER 00:03:21.85
Brendel Sebastian GER 00:03:21.85
Kiraj Stefan GER 00:03:21.85
VANDREY Jan GER 00:03:21.85
3 Shamshurin Kirill RUS 00:03:21.90
Shtokalov Ilya RUS 00:03:21.90
Ishmukhamedov Rasul RUS 00:03:21.90
Pervukhin Ilya RUS 00:03:21.90
4 CHIRILA Catalin ROU 00:03:23.19
Gheoca Gabriel ROU 00:03:23.19
DIBA Constantin ROU 00:03:23.19
STRAT Stefan ROU 00:03:23.19
5 Verheles Vitaliy UKR 00:03:24.47
KOVALENKO Denys UKR 00:03:24.47
KAMERYLOV Denys UKR 00:03:24.47
Shemetylo Eduard UKR 00:03:24.47
6 Vasbanyai Henrik HUN 00:03:25.25
Sarudi Pal HUN 00:03:25.25
Varga David HUN 00:03:25.25
FEKETE Adam HUN 00:03:25.25
7 Rabchanka Dzmitry BLR 00:03:44.88
MAKHNIST Aliaksei BLR 00:03:44.88
PATAPENKA Ivan BLR 00:03:44.88
MAISIUK Ryhor BLR 00:03:44.88
LEONARD Loic FRA DSQ
BEUGNET Romain FRA DSQ
Goubel Mathieu FRA DSQ
BART Adrien FRA DSQ